Ющенко збирається розпустити Раду руками регіоналів?

Середа, 1 квітня 2009, 22:33

Представник президента в парламенті Ігор Попов називає призначення дати президентських виборів "не адекватною реакцією" парламенту на послання Віктора Ющенка.

Про це він сказав в ефірі 5 каналу.

"У вівторок президент прийшов у Раду з посланням...і сказав – працюйте, працюємо разом, давайте. У відповідь парламент у середу призначає нелегітимну дату виборів, а з четверга починає блокувати трибуну", - зазначив Попов.

"Президент хоче, щоб Рада працювала…якщо Рада не захоче працювати, тоді у президента наступає право розпуску парламенту", - нагадав він.

"Якщо вона (Верховна Рада) з четверга 30 днів не працюватиме, якщо будемо вибирати між парламентом, який не працює, і не хоче працювати, і виборами, прийдеться вибирати вибори", - заявив Попов.

Він підкреслив, що "президент не шукає причин розігнати Верховну Раду, а можливо президент шукає способи, як заставити її працювати".

Попов вважає, що якщо для результативної роботи парламенту "треба приходити с посланнями щотижня, можливо президенту прийдеться приходити у парламент щотижня, говорити, що далі їм треба робити, вони потім будуть згуртовуватися і за щось голосувати".
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!