Герман прорвалася в ефір. Блокувальників вмикатимуть раз на півгодини

Четвер, 2 квітня 2009, 12:08

"Регіоналка" Ганна Герман попросила журналістів телеканалу "Рада" не виконувати наказів керівництва парламенту про заборону трансляції сесійної зали яку блокують депутати від Партії регіонів.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу "Рада", прийшовши до студії разом з кількома "регіоналами".

"Я прошу на кілька секунд включати трансляцію з сесійної зали і показувати, що там діється. Ми раді, що ви з таким розумінням підійшли до нашого прохання і сподіваємося, що сьогодні протягом дня кожні півгодини ви будете вмикати парламентську залу і люди будуть бачити все, що в ній відбувається", - сказала Герман, звертаючись до ведучої.

При цьому вона зазначила, що у Партії регіонів була інформація про те, що спікер Володимир Литвин "дав команду не вмикати парламентську залу, не показувати, що там діється".

"І він нібито дав команду на студію, на телеканал "Рада", щоб зачинити студію і щоб ви всі розійшлися додому. Ми просимо вас, навіть якщо такі накази надійдуть, не виконувати їх", - додала Герман.

При цьому вона додала, що Партія регіонів "робить все, щоб не було скорочення фінансування парламентського телеканалу", у той час, як віце-прем’єр Микола Томенко "поставив питання про те, щоб скоротити фінансування на трансляцію парламентських засідань і на телеканал "Рада".

У свою чергу ведуча телеканалу "Рада" Світлана Глушинок спростувала інформацію Герман про те, що Литвин дав наказ відключити трансляцію з сесійної зали.

"Голова Верховної ради ніколи не давав нам вказівок – включати чи не включати трансляцію. Взагалі Володимир Михайлович, і за минулої каденції, і тепер, ніколи не втручався у роботу телеканалу "Рада", - сказала вона.

При цьому ведуча зазначила, що, згідно з постановою Верховної Ради, прямі трансляції з сесійної зали можуть відбуватися лише тоді, коли пленарні засідання відкриті.

"Ми з задоволенням підемо вам на зустріч і будемо показувати 2-3 хвилини, що відбувається у залі, але повної трансляції ми не можемо забезпечити", - сказала вона.

При цьому на початку ефіру ведуча попросила на кілька хвилин включити трансляцію сесійної зали парламенту, яку блокують депутати від Партії регіонів.

Як відомо, раніше Партія регіонів погрожувала взяти під свій контроль парламентський телеканал "Рада", якщо він не ввімкне пряму трансляцію з сесійної зали, де відбувається блокування трибуни.powered by lun.ua