Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Раді збирають підписи за арешт Лозинського

Четвер, 2 липня 2009, 17:14

У парламенті завершується збір депутатських підписів щодо розгляду на позачерговому засіданні у п’ятницю подання Генпрокуратури про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності і взяття під варту БЮТівця Віктора Лозинського.

Про це в інтерв’ю УНІАН заявив спікер Володимир Литвин.

За його словами, збір підписів також здійснюється за розгляд законопроекту про внесення змін до Конституції в частині скасування депутатської недоторканності.

Литвин зазначив, що він “запропонував оформити це належним чином, бо це надзвичайно серйозні речі”.

За його словами, коли процедура буде пройдена, тобто зібрано не менше 150 підписів депутатів і зареєстровано все відповідно, він підпише "доповнення до розпорядження в плані розкладу засідання”, тобто внесення додатково питань до передбачуваних кадрових.

Литвин переконаний, що Верховна Рада дасть згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання, взяття під варту Лозінського.

Він також переконаний, що парламент підтримає законопроект про внесення змін до Конституції в частині скасування депутатської недоторканності.

“Я переконаний, що нікуди не подінуться, проголосують”, - зазначив Литвин.

При цьому він додав, що “це буде тільки перший крок”, оскільки після голосування законопроекту про зміни в Конституцію не менше як 226 голосами, потім він передається на розгляд Конституційного суду і після його висновку, на наступній сесії, даний законопроект має бути прийнятий не менш як 300 голосами депутатів.

Литвин вважає, що під час ухвалення даного законопроекту “буде намагання влюбити в себе народ перед виборами”.

“Треба прийняти одне рішення і 7 тисяч людей, які мають особливий статус повинні бути зрівняні з усіма людьми, тоді вони будуть відчувати цю грішну землю”, - сказав він.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування