Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Луценка відмовилися від ідеї дозволити пиячити за кермом. Бо нема грошей

Понеділок, 6 липня 2009, 14:38

Колегія Міністерства внутрішніх справ заявляє, що нововведення щодо збільшення припустимої норми вмісту алкоголю в крові у водіїв можливе лише за умови створення відповідної матеріально-технічної та методичної бази.

Про це сказано у заяві колегії МВС.

При цьому у міліції заявляють, що для того, щоб запровадити такий контроль, МВС необхідно вишукати кошти на придбання сучасних приладів для діагностики, відомих як алкотестери.

Згідно з попередніми розрахунками для цього необхідно виділити понад 30 мільйонів гривень.

"Враховуючи нинішній рівень фінансування МВС України, придбання таких приладів є проблематичним. Також у найближчому майбутньому неможливо вишукати кошти й на створення мережі сучасних мобільних наркологічних лабораторій", - йдеться у заяві.

Тож, підкреслюють у МВС, позиція, озвучена керівництвом департаменту ДАІ МВС, "є лише наміром та одним із можливих шляхів удосконалення чинного законодавства".

"Зважаючи на викладені обставини, нагадуємо, що в нашій державі діє стаття ст. 130 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення", що передбачає покарання за керування транспортним засобом у нетверезому стані, незважаючи на кількість промілей у крові водія-правопорушника", - сказано у заяві.

Як відомо, раніше начальник департаменту ДАІ Сергій Коломієць заявив, що ДАІ планує встановити припустиму норму вмісту алкоголю в крові у водіїв на рівні 0,3 проміле.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування