Рада не працюватиме продуктивно ще мінімум рік?

Середа, 2 вересня 2009, 08:20

До президентських виборів Верховна Рада продуктивно не працюватиме.

Так вважає провідний експерт політико-правових програм центру ім. Разумкова Олександр Литвиненко, передає "Німецька хвиля".

На його думку, перший день роботи парламенту після канікул – заблокували, посварилися, не домовилися, розійшлися – показовий: так депутати працюватимуть протягом п’ятої та шостої сесії.

"Коефіцієнт корисної дії роботи Верховної Ради минулої сесії наближувався до нуля. Таким він буде і тепер", - вважає експерт.

"Перше засідання показало, що перспектив немає ніяких. До президентських виборів робота депутатів буде радше спорадичною та лише з локальних питань", - впевнений він.

Литвиненко вважає, що й перші півроку після обрання нового президента народні депутати не займатимуться законотворчою діяльністю, а засядуть за політичні переговори та торги за посади.

На його думку, малоймовірно, що парламент саморозпуститься або ж це зробить президент Віктор Ющенко, оскільки йому не вигідно дестабілізувати політичну ситуацію напередодні виборів.

Експерт припускає, що найближчі півроку парламент не наважиться переформатовувати чинну коаліцію, позаяк лідери двох найбільших фракцій, які могли б створити нове об’єднання, на президентських виборах будуть основними конкурентами.powered by lun.ua