Арештований Нестеров: Справу перевертнів намагаються розвалити

Субота, 5 вересня 2009, 10:29

Арешт єдиного звинуваченого, котрий надає свідчення у справі міліцейських перевертнів, є спробою чинити на нього тиск і розвалити справу.

Таку заяву зробив сам заарештований Юрій Нестеров, з яким "Дзеркало тижня" зв'язалося у СІЗО.

"Причина (арешту) одна — натиснути на мене і розвалити цю справу", — заявив Нестеров.

Він підкреслив, що раніше правоохоронні органи від імені держави в обмін на свідчення гарантували застосування до нього дійсних законів про боротьбу з оргзлочинністю і про захист свідків.

"Мені гарантували, що до вироку суду я не потраплю у в’язницю. А за вироком суду, відповідно до закону, я можу бути частково або повністю звільнений від кримінальної відповідальності. І я не пішов би на те, щоб звертатися до преси чи давати якісь коментарі, якби мене не загнали в глухий кут", — заявив заарештований.

На питання про те, чи не відмовиться він від попередніх свідчень, Нестеров заявив:

"Дуже багато людей цього хочуть, що й підтверджує моя присутність тут, в ізоляторі".

На думку Нестерова, його особиста безпека в даний момент знаходиться під загрозою.

"Я вже звернувся до генерального прокурора і начальника СІЗО із заявами про те, що перебуваю в критичній ситуації, повідомив про це працівників УБОЗ. Тим більше що один небіжчик звідси вже є. І СІЗО ж тепер — комерційна організація, за гроші тут вирішується будь-яке питання, у тому числі й перехід із камери в камеру", — підкреслив він.

На питання про те, як він оцінює свої шанси залишитися живим в ситуації, що склалася, Нестеров відповів:

"За кримінальними поняттями я вже приречений — за те, що співпрацював із владою. І той, хто мене сюди відправив, чудово це знав".

Як відомо, Нестеров є головним звинуваченим у справі "перевертнів" – банди, якою, за версією слідства, керував екс-офіцер УБОЗ Ігор Гончаров і яка викрадала й убивала людей.powered by lun.ua