БЮТ: Ми відмовляємося бути присутніми на цьому маразмі

Вівторок, 8 вересня 2009, 11:31

Партія регіонів не йде на поступки більшості через небажання, щоб постраждав їхній бізнес.

Таку думку висловив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко на брифінгу після погоджувальної ради у вівторок.

Він зазначив, що для виконання вимоги Партії регіонів про підняття соцстандартів більшість пропонувала знайти ці кошти шляхом підняття акцизів на пальне, на тютюнові і горілчані вироби.

"Є джерело, є хоч теоретична можливість знайти ці кошти, будь-ласка, у залі пакетно голосуємо разом зі змінами до низки законів. Не підтримано Партією регіонів. Одне бажання – мати процес, а не результат", - сказав Кириленко.

"Результату вони бояться, бо яке би рішення не ухвалили щодо збільшення соціальних стандартів, вони будуть стосуватися конкретної економіки", - додав він.

Кириленко зазначив, що "половина бізнесменів Партії регіонів, які знаходяться у залі, не простять їм, якщо таке буде проголосовано".

"Коли пропонується проголосувати у таємному режимі, вони не погоджуються, бо розуміють, що половина фракції голосувати не буде. Бо на підприємствах, власники яких регіонали, замість підвищення заробітної плати, там скорочення робочих місць і зарплати", - сказав він.

"Закінчилася погоджувальна рада, результату – нуль. Диструктив повний. Те, що розмова тривала майже дві години – це маразм. Жодної конструктивної пропозиції, яку вносили інші фракції, жодної конструктивної пропозиції від голови Верховної Ради – нічого не проходить", - додав Кириленко.

Він зазначив, що є три "реальні джерела", з яких можна взяти кошти для підняття соцстандартів.

"Перерозподілити те, що є у бюджеті, тобто у когось відняти, щоб туди додати. Друге джерело – це проголосувати, що це емісійні кошти Нацбанку, тобто ми голосуємо, що це друкарський станок. І третє – це дійсно шукати джерела, перерозподілити потоки грошей", - сказав Кириленко.

"Нічого не пройшло. Дійшло до образ. Ми далі відмовилися бути присутніми на цьому маразмі", - додав він.powered by lun.ua