Ющенко вимагає від Луценка припинити піар і душити сплеск злочинності

Понеділок, 5 жовтня 2009, 14:37

Президент Віктор Ющенко вимагає від органів внутрішніх справ жорстких і ефективних дій у відповідь на сплеск злочинності.

Про це повідомила прес-секретар глави держави Ірина Ванникова на брифінгу у понеділок, повідомляє прес-служба президента.

"Повідомлення останнього часу про агресивні, навіть демонстративні злочини – вбивства, стрілянину, пограбування серед білого дня, свідчать, що зухвалість злочинців не знаходить адекватної відповіді з боку органів внутрішніх справ", - сказала вона.

"Статистика свідчить про зростання кількості злочинів практично по всіх статтях. Особливе занепокоєння викликає зростання кількості тяжких злочинів", - заявляє Ванникова.

"Звичним епізодом у випусках новин є насильство, яке залишається без відповіді правоохоронців. Гинуть люди, у тому числі службовці на робочому місці, при виконанні обов’язків", - наголошує прес-секретар Ющенка.

З іншого боку, за словами Ванникової, "характер справжньої епідемії" набувають випадки дорожньо-транспортних пригод, дійовими особами в яких є депутати та службовці різних рівнів або їх родичі.

У цих випадках недоторканність так званих слуг народу та членів їх сімей слугує щитом, за яким вони почувають себе безкарними, каже вона.

"Президент неодноразово наголошував на необхідності скасування депутатської недоторканності і зараз вимагає від Верховної Ради невідкладно включити це питання до порядку денного", - наголосила Ванникова.

Однак, за її словами, і уряд, і парламентські фракції влаштовує нинішній стан речей, адже він дозволяє й надалі "попирати закон, судові рішення і норми моралі".

"Президент вимагає від керівництва Міністерства внутрішніх справ припинити пошук приводів для власного піару або виступів у ролі речника для політичних сил, натомість звернути серйозну увагу на виконання своїх безпосередніх обов’язків", - сказала прес-секретар Ющенка.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування