Луценко каже, що люди Ющенка розікрали більше 2 мільярдів

Понеділок, 5 жовтня 2009, 21:01

Чиновниками президентської вертикалі у 2009 році розкрадено 2 мільярди 700 мільйонів бюджетних коштів.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в ефірі Шустер Live, коментуючи заяву прес-секретаря президента Ірини Ванникової.

"Чому у такій кризі, у такий важкий момент, того року міліція виявила мільярд розкрадених бюджетних коштів чиновниками президентської вертикалі обласних і районних адміністрацій, а цього року 2 мільярди 700 мільйонів?", - зазначив він.

Луценко наголосив, що "президент всіх цих чиновників назначає своїм указом". "Хто з них перед ним відповів?", - додав міністр.

"За роки президентства Ющенка у системі обласних і районних адміністрацій, керівників і заступників яких він визначає особисто, сотні людей причетні до розкрадання бюджетних коштів", - наголосив Луценко.

"Юлія Володимирівна (Тимошенко) не дає мені завдання, як розкривати злочин. Вона знає, що я цим займуся без неї. Президент через свого прес-секретаря мені вказує, чим зайнятися", - обурився він.

"У нас 94% розкриття вбивств в Україні. Нехай він забезпечить 94% цільового використання коштів, а не розкрадання", - заявив міністр.

"Секретаріат президента хоче бачити те, що він бачить. Якщо президент хоче звернути мою увагу, то він хоча б за півроку підняв трубку і звернув мою увагу. У нас унікальна країна, де президент за півроку не дзвонить міністру внутрішніх справ", - сказав Луценко.

Як відомо, раніше Ванникова заявила, що президент Віктор Ющенко вимагає від органів внутрішніх справ жорстких і ефективних дій у відповідь на сплеск злочинності.powered by lun.ua