Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Поляки запідозрили, що Тимошенко спеціально роздула паніку

П'ятниця, 6 листопада 2009, 15:33

Прем’єр Юлія Тимошенко боротьбу з епідемією грипу використовує для відволікання уваги суспільства від недоліків у своїй роботі.

Про це йдеться в аналізі Центру східних досліджень (OSW, Варшава), текстом якого володіє УНІАН.

"Прем’єр Юлія Тимошенко намагається використати боротьбу з епідемією у своїй виборчій кампанії, відвертаючи увагу від відповідальності свого уряду за численні недопрацювання, зокрема, за критичний стан бюджету держави", - зазначається у документі.

Польські експерти також зауважили, що український уряд цього року перебрав на себе обов’язки місцевих органів влади, які у попередні роки займалися контролем епідемічної ситуації, й своєю інформаційною політикою спровокував паніку серед населення.

За оцінками польських аналітиків, кількість захворювань на ГРВІ та грип за останні два тижні відповідають показникам минулих років, а наявність нового вірусу грипу A/H1N1 підтверджено лише у кількох хворих.

"Незважаючи на це, інформація про виявлення в Україні цього вірусу, оголошена в рамках інформаційної кампанії уряду, стала причиною паніки в Україні", - переконані польські експерти.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: