25.06

Банківський форум

Янукович вже приготувався тримати оборону

Четвер, 3 грудня 2009, 17:14

Партії регіонів до снаги захистити результати голосування на президентських виборах.

"Ми сьогодні спроможні захистити результати нашого голосування, і ми це зробимо, ми до цього готуємося", – сказав Янукович в ефірі держтелерадіокомпанії "Крим".

"Ми повинні перемогти "помаранчевих" з таким відривом, який не викликатиме ні в кого жодних сумнівів, і жодні суди, ніхто вже тут (опонентам) не допоможе", - зазначив він.

Лідер Партії регіонів заявив, що події 2004 року не повторяться в 2010 році. "Сьогодні вже люди інші – раз. Друге – і ми вже інші", – сказав Янукович.

Він пригадав Майдан і назвав тодішню ситуацію в Україні дуже небезпечною.

"Якби я й наші однодумці, які були в Києві, – декілька десятків тисяч людей, – пішли на зіткнення з "помаранчевими", кількість яких була майже в п`ять, шість, вісім разів більша, обов`язково пролилася б кров", - сказав лідер регіоналів.

"Про те, що була зброя з обох сторін, ніхто не сумнівався. Я на це (силовий варіант) не пішов через те, що народ дійсно був очманілий, я бачив цей Майдан, люди серцем голосували тоді і повірили в ті красиві казки і мрії, що ця "помаранчева" команда може все для них зробити", – сказав Янукович.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування