У ТИМОШЕНКО Є СПИСОК, КОГО ВОНА "КІНЧИТЬ" ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ

П'ятниця, 4 грудня 2009, 15:33

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко стверджує, що за все життя не одержала від держави жодних матеріальних благ.

Про це вона сказала в інтерв'ю "Кореспонденту", відповідаючи на запитання про боротьбу з корупцією, і чи варто в цій боротьбі починати з неї самої.

Тимошенко нагадала про останній світовий рейтинг антикорупційних країн, де перше місце посіла Нова Зеландія.

"Якби всі чиновники ставилися до корупції як я, то Нова Зеландія була б тільки другою. Першою була б Україна", - заявила Тимошенко.

"Я за все своє життя не одержала від держави жодної квартири, жодної дачі, я не взяла ні копійки грошей з держбюджету", - додала вона.

Тому, зазначила Тимошенко, починати боротьбу з корупцією з неї "не варто". "Але в мене є дуже великий список людей, з яких треба починати боротьбу з корупцією", - додала вона.

"Скажу більше, це ті люди, з яких не тільки треба починати, а яких треба в буквальному значенні кінчити за те, що вони зробили з країною за ці 18 років", - заявила прем'єр.

На запитання про три справи, які б вона зробила в першу чергу, ставши президентом, Тимошенко нагадала перше телеінтерв'ю Барака Обами як президента США.

Тоді, нагадала прем'єр, Обаму запитали, чи читав він так звану Книгу таємниць, яку може читати тільки президент США.

"Барак Обама по-чорному пожартував, що книгу цю він, звичайно ж, читав, але розповісти про це журналісту ніяк не може, тому що відразу після цього його доведеться усунути", - зазначила Тимошенко.

"Тому я теж нічого не можу сказати з приводу своїх перших справ. Щоб ніхто не встиг утекти. Я жартую, звичайно ж", - додала вона.
powered by lun.ua