У Росії - нова трагедія: 102 загиблих під час пожежі

Субота, 5 грудня 2009, 10:46

У ніч з п'ятниці на суботу в нічному клубі Пермі сталася пожежа, в результаті якої більше 100 людей загинули, 142 отримали поранення.

За даними правоохоронних органів, мова не йде про теракт, причиною пожежі стала іскра феєрверку, повідомляє "Интерфакс".

За даними на ранок суботи, в результаті пожежі загинуло 102 людини.

"На даний момент в медичних установах перебуває 140 осіб, з них 61 - на штучній вентиляції легенів, 85 - вкрай важкі", - заявив міністр охорони здоров'я Пермського краю Дмитро Трішкін журналістам у ніч на суботу.

Причиною трагедії, за попередніми даними, стала несправність холодного феєрверку. Фахівці МНС не виявили слідів вибухових речовин на місці події.

Кримінальну справу порушено за статтею про порушення правил пожежної безпеки. Люди загинули в основному від отриманих опіків та отруєння продуктами горіння, крім того, на виході з ресторану виникла тиснява.

Міністр безпеки Пермського краю Ігор Орлов також виключив версію теракту. В ефірі телеканалу "Вести-24" Орлов, пославшись на дані спецслужб, заявив, що вибуху в кафе не було.powered by lun.ua