Тимошенко вважає Януковича "боягузом" і "пустим місцем"

Понеділок, 1 лютого 2010, 20:44
Кандидат у президенти Віктор Янукович не прийшов на дебати з Юлією Тимошенко.

Таким чином, весь ефірний час дебатів відводиться кандидату, який прийшов у студію, тобто Тимошенко.

У своєму виступі вона заявила: "У нас є два Віктора Януковича. Чому два? Тому що один Янукович - це рекламні ролики, це бігборди, це рекламна продукція, це спеціальні звернення для людей, які записані через такі пристрої, які називаються суфлерами".

"Це коли піар-команди кожного кандидата можуть пригладити, напомадити, вкласти йому в уста правильні фрази. Тоді народ, країна, бачить кандидата, який просто є прекрасним. І ніхто не знає, а що у нього  в середині, який у нього рівень інтелекту, чим він дихає", - наголосила Тимошенко.

"Мені дуже шкода, що ми не змогли побачити другого Віктора Федоровича Януковича. Не такого, як він у рекламі, а справжнього. Як він жив, коли багато разів був прем'єром, як він бачить майбутнє України", - зазначила кандидат у президенти.

"Другої сутності Януковича ви побачити не зможете, тому що піар-штаб його просто сховав від вас. Я розумію, що пусте місце, яке ми зараз бачимо, - це, насправді, і є сутність", - підкреслила вона.

"Я не хотіла б, щоб лідером нашої нації, лідером нашого народу, лідером нашої країни став банальний боягуз", - заявила Тимошенко.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.