Тимошенко знайшла ще одного прем’єра від Януковича

Понеділок, 1 лютого 2010, 21:12
Кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що регіонал Микола Азаров може стати прем'єр-міністром при президенті Вікторі Януковичі.

Про це вона заявила під час "дебатів" кандидатів у президенти.

"В кулуарах все відомо, що це буде Микола Азаров. Це найбільш вірогідна кандидатура прем'єра", - зазначила Тимошенко.

"Азаров - це і є батько корупції, який започаткував це у молодій державі, який проводив цю стратегію, і який потім залишив цю країну з конституційною реформою в такому розваленому стані", - наголосила кандидат у президенти.

Вона зазначила, що "в країні весь час панувала азаровщина, неповага до громадян своєї країни і нелюбов до самої України".

Цитуючи представника першої п'ятірки списку фракції Партії регіонів, Тимошенко заявила: "Азаровщина - це розпорядження бюджетними грошами, як своїми власними, з великими откатами. Азаровщина - це повна зневага до закону, аж до кримінальних порушень".

"Азаровщина - це з одного боку декларування власної святості, а з іншого - суцільні откати при поверненні НДС, спонукання до вкладів у фонд "Професіонал", який був власністю Азарова. Азаровщина - це войовниче невігластво", - сказала кандидат.

Як відомо, раніше Тимошенко заявляла, що у випадку обрання Януковича президентом, прем'єром може стати регіонал Юрій Бойко.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.