У Тимошенко вже погрожують справами "ворогам", що підняли ціни на цукор

Середа, 3 лютого 2010, 12:44

Уряд добиватиметься притягнення до кримінальної відповідальності винних у необґрунтованому підвищенні цін на цукор.

Про це заявив на брифінгу у середу міністр економіки Богдан Данилишин, повідомляє УНІАН.

Він зазначив, що необґрунтоване підвищення цін на цукор відбулося практично у всіх областях України, проте найбільше подорожчання відмічене в південних і східних областях.

Данилишин зазначив, що в деяких випадках суб`єкти господарювання, використовуючи право встановлювати першу ціну на продукти без декларування, просто проводили перереєстрацію підприємства і таким чином мали можливість встановлювати ціну, не декларуючи її.

Такі випадки зафіксовано у Вінницькій, Львівській, Тернопільській, Донецькій і Миколаївській областях.

За словами міністра, у низці областей місцева влада не приділяла належної уваги контролю над ціноутворенням, зокрема, це стосується Дніпропетровської і Одеської областей.

"Зараз органи державної цінової інспекції та органи МВС робитимуть все для того, щоб припинити спекуляції, які виникли між першим і другим турами президентських виборів, і встановити економічно обґрунтовані ціни...", - сказав він.

"Ми порушуватимемо кримінальні справи стосовно недобросовісних продавців, вживатимемо необхідних заходів для того, щоб навести елементарний лад", - додав Данилишин.powered by lun.ua