ПР: листівки й борди з гаслами Януковича у день виборів - провокація

Неділя, 7 лютого 2010, 16:40

Партія регіонів не має відношення до листівок і лайт бордів із зображенням партійної символіки і гасел Віктора Януковича "Україна для людей".

"Це ті провокації, про які ми попереджали ще минулого тижня", - сказав прес-секретар керівника київської організації Партії регіонів Василя Горбаля Костянтин Трифоненко в неділю "Інтерфаксу".

Він нагадав про те, що Горбаль раніше звернувся в правоохоронні органи з відповідною заявою про такі провокації.

Зокрема, у цій заяві йдеться про поширення агітаційних матеріалів у Києві в суботу й у неділю від імені нібито Партії регіонів.

 
Борди ПР у центрі Києва. Фото Дмитра Амідова

Як відомо, напередодні й у день голосування закон забороняє передвиборну агітацію. Однак білборди у стилістиці, характерній для Партії регіонів, у суботу спостерігалися і у містах на сході, зокрема - у Дніпропетровську й Донецьку.

Між тим, Трифоненко також заявив, що на одній з виборчих дільниць у Дніпровському районі Києва член виборчої комісії від БЮТ видав виборчий бюлетень людині, не прописаній у даному районі.

Він також повідомив, що в Солом'янському районі столиці на одну з дільниць масово приходять люди, в одязі яких є елементи передвиборної символіки БЮТ.

Як передає кореспондент "Інтерфакс-Україна", аналогічні сіті-лайти розміщені й у центрі Хмельницького.powered by lun.ua