ЯНУКОВИЧ УЖЕ ПРИВІТАВ УКРАЇНЦІВ ІЗ СОБОЮ

Неділя, 7 лютого 2010, 23:57
 

Віктор Янукович привітав український народ "з перемогою на виборах".

Про це він заявив у зверненні до співвітчизників, яке в записі транслював 5 канал. Ця ж заява розміщена на сайті Януковича.

"Вітаю всіх вас і весь український народ з перемогою на виборах! Ми разом з вами наполегливо працювали для того, щоб цей день настав! Я дякую вам за те, що ви підтримали нашу спільну справу - боротьбу за зміни, які стали суттю цієї кампанії. Дякую вам за те, що ви прийшли сьогодні сюди, щоб розділити нашу спільну радість", - сказав він.

Янукович переконаний, що 7 лютого Україна "починає свій шлях нової та благополучної країни, яку поважають у всьому світі", а українці "висловилися за нову Україну".

"Під час виборчої кампанії я об'їхав нашу велику країну, я бачив, як ви боретеся, щоб вижити; я бачив ваші очі і чув ваші серця; я почув ваш заклик до змін. Ви заявили про свої надії - і я почув вас!", - заявив він


"Сьогодні весь світ почув ваш голос - голос народу, висловлений під час чесних та вільних виборів!", - додав Янукович.

Він подякував усім, хто проголосував за нього у другому турі виборів.

"Ваша віра у мене та команду моїх однодумців, віра в те, що ми поведемо країну шляхом змін - для мене велика честь, яка дає мені додаткові сили. Я виправдаю Вашу довіру", - сказав Янукович.

Він також пообіцяв "усім тим, хто підтримував Тимошенко, хто голосував за інших кандидатів на цих виборах і відчуває розчарування" "працювати так, щоб заслужити" їхню довіру.

"Вважаю, що найбільшим завданням для будь-якого президента України є об'єднання країни - Сходу і Заходу, Півночі і Півдня, згуртування наших громадян в єдиний народ. Досягнення цієї мети є моїм головним завданням", - заявив Янукович.

Він також пообіцяв "від завтрашнього" розпочати реалізацію своєї передвиборної програми "Україна для людей".

Українська правда