Голова Європарламенту привітав Україну - і дав пораду президенту

Вівторок, 9 лютого 2010, 07:44

Голова Європарламенту Єжи Бузек привітав українців із проведенням вільних і чесних виборів.

Про це він заявив, відкриваючи у понеділок увечері пленарну сесію Європарламенту в Страсбурзі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Посилаючись на думку спостерігачів Європарламенту, він зазначив, що, незважаючи на деякі скарги на порушення виборчого процесу, в основному демократична процедура дотримана.

"Це великий успіх для всієї України. Незважаючи на всю політичну нестабільність останніх років ми бачимо там міцний демократичний фундамент", - зазначив Бузек.

"П'ять років тому ситуація була прямо протилежною", - нагадав він.

"Сьогодні ми бажаємо президенту України, обраному в демократичних і мирних умовах, діяти на благо своєї країни. Ми хочемо якомога кращих відносин із Україною", - заявив голова Європейського парламенту.

Він закликав усі політичні сили України подолати розбіжності й почати співпрацю у реформуванні соціально-економічної системи, у судовій і конституційній реформах, у продовженні "європейського порядку денного".

Бузек зазначив, що в середу, 10 лютого, у Європарламенті пройдуть дебати на тему виборів в Україні, у яких у числі інших виступить голова місії спостерігачів Європарламенту Павло Коваль.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...