Богатирьова: Світ аплодує Януковичу. І зааплодує Тимошенко, коли вона піде

Вівторок, 9 лютого 2010, 16:32
 

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Раїса Богатирьова вважає, що Юлія Тимошенко має визнати свою поразку на виборах.

"Світ аплодує переможцю виборів Віктору Федоровичу Януковичу. Ще більше він готовий аплодувати Юлії Тимошенко, яка, після оприлюднення офіційних результатів виборів ЦВК, публічно визнає їх, як це історично роблять політичні лідери сучасних демократій", - йдеться у заяві Богатирьової.

На її думку, "безпринципна боротьба за владу, амбіції, егоїзм, використання суспільства, а не представництво його інтересів, є найбільшою загрозою для стабільності і розвитку".

"Це може завдати непередбачуваний і важкий удар по державним цінностям і посилити глибоку та складну політичну кризу", - заявила Богатирьова.

Вона також зазначила, що в Україні були проведені демократичні вибори президента і їх результат у другому турі - легітимний.

"Український виборець перестав бути жертвою політтехнологій і, не дивлячись на тривале використання урядом "адміністративного популізму", висловив власну позицію. Опозиція перемогла. Її лідер, Віктор Янукович, отримав прямий мандат довіри українського народу", - сказала Богатирьова.

При цьому Богатирьова вважає, що президент Віктор Ющенко "виступив ефективним державним арбітром і гарантом між політичними силами у змаганнях за владу, а також в захисті виборчих прав і свобод громадян".

"Україна отримала шанс забезпечити правонаступництво влади. Вона має негайно зосередитися на протидії ключовим внутрішнім і зовнішнім викликам та загрозам", - заявила вона.

"Ми можемо мати дієву, амбітну та ідеологічно передбачувану опозицію. Зважаючи на великий досвід у владі, вона здатна і зобов'язана працювати спільно із новообраним президентом, новою політичною більшістю та її урядом в напрямку розбудови України як сильної європейської держави", - додала Богатирьова.

Українська правдаpowered by lun.ua