Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

"Неправедне" рішення проти Бандери буде оскаржено – речник Ющенка

Субота, 3 квітня 2010, 19:00
 

Рішення суду про визнання протиправним указу президента про присвоєння Степану Бандері звання Героя України буде оскаржено.

Про це заявила речник екс-президента Віктора Ющенка Ірина Ванникова, повідомляє прес-служба "Нашої України".

"Донецький окружний адміністративний суд ухвалив політичне рішення, яке має мало спільного з правом. Воно буде належним чином оскаржене", - заявила Ванникова.

Вона наголосила, що як аргументація позивача, так і рішення суду виглядають надуманими і підлаштованими під політичне замовлення.

"Рішення про присвоєння Степану Бандері звання Героя України приймалося президентом Віктором Ющенком після ґрунтовних консультацій з фахівцями-істориками, а також провідними юристами", - зауважила речник.

"Наспіх проведене через окружний адміністративний суд "скасування" цього указу свідчить лише про намагання безвідповідальних політиків спекулювати на темі української історії, але не призведе до позбавлення Степана Бандери звання Героя України", - наголосила вона.

Ванникова висловила жаль, що для політичних ігор використовуються дні перед Великоднем - дні молитви, прощення і єднання.

"Неправедні рішення, особливо ухвалені у такі дні, не триватимуть довго. Переконана, що рішення Донецького окружного адмінсуду буде скасовано у належному порядку", - зазначила речник екс-президента.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: