Ворогами преси стали Герман, Янукович і Тимошенко

Понеділок, 3 травня 2010, 18:37
 

За підсумками 2009 року ворогами преси в Україні стали Генеральний прокурор Олександр Медведько, депутат та нинішній президент Віктор Янукович.

Такими є результати експертного опитування, йдеться в прес-релізі Комітету Київської незалежної медіа-профспілки.

Медведько отримав перше місце, бо ГПУ не розкрила одного резонансного злочину проти журналістів, а також тому, що прокуратура Печерського району Києва відмовила у порушенні кримінальної справи стосовно депутата від КПУ Олександра Ткаченка, який зламав мікрофон знімальній групі СТБ. 

Сам Ткаченко посів друге місце у списку ворогів преси.

Також ворогами названі колишня прем`єр Юлія Тимошенко, екс-голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ганна Герман.

Тимошенко не дозволила взяти участь певним журналістам під час її ефіру в програмі Євгена Кисельова. Через ролик "Пропало всьо" з Нового каналу було звільнено Володимира Павлюка.

Герман виступила за повернення до лав Партї регіонів Калашникова, який побив журналістів СТБ. Також вона з іншими депутатами втручалась в програму Шустер.Live в вересні 2009року.

Також ворогами преси стали голова райради у м.Житомир Сергій Крутій, Суддя Автозаводського районного суду міста Кременчука Сергій Нестеренко, Віктор Балога, екс-голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, колишній лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...