У Києві викрали студентку. Вона - донька екс-заступника голови ФДМ?

Вівторок, 1 червня 2010, 12:52

У Києві на вулиці Мельникова невідомі викрали 22-річну п'ятикурсницю Інституту міжнародних відносин Ірину Лазаренко.

Як розповіла "Сегодня" першокурсниця ІМВ Олена, у п'ятницю, 28 травня, до них в аудиторію "зайшов директор інституту Валерій Копійка, він повідомив, що близько 8 ранку невідомі викрали студентку 5-го курсу нашого інституту".

"Каже, вона вийшла зі своєї машини біля гуртожитку інституту, подзвонила однокурсникам, що, мовляв, іду (а в них саме залік цього дня був), і тут під'їхав білий мікроавтобус, у який дівчину й запхали. Нібито це бачив охоронець кафе, яке розташоване неподалік від інституту", - сказала студентка.

"Копійка попросив нас, якщо комусь щось стане відомо, щоб студенти говорили йому", - додала вона.

На сайті ІМВ розміщена інформація про зникнення Ірини Лазаренко. За достовірну інформацію про її місцезнаходження ініціатори розшуку обіцяють винагороду.

Керівництво інституту також повідомило в міліцію про викрадення студентки. "Але поки слідству немає чого нам сказати", - сказав проректор Київського національного університету ім. Шевченка (ІМВ, відоме також як КІМО, входить до його складу) Володимир Бугрів.

Джерело газети в київській міліції каже: "Для початку зупиняємо всі схожі за прикметами мікроавтобуси - білі".

Ректор КНУ ім. Шевченка Леонід Губерський зазначає: "Ірину шукаємо вже четвертий день. Це хороша студентка, яка училася на 4 і 5. Своєю поведінкою ніколи не насторожувала. Міліція нам повідомила, що посилено її розшукує. За неперевіреною інформацією, білий мікроавтобус бачили біля парковки декілька днів. Наскільки я знаю, викрадачі поки не висували жодних вимог батькам".

Студентка Олена додає: "В інституті говорять про дві версії НП. Перша - це те, що від її батьків (а тут не вчаться діти з бідних родин) зловмисники хочуть отримати викуп. Друга версія - що Іра, можливо, зв'язалася з якимись кримінальними людьми й у неї виникли проблеми".

За даними "Обкому", Ірина Лазаренко - донька Сергія Лазаренка, вихідця з Донецька, колишнього заступника глави Фонду держмайна.powered by lun.ua