Один із останніх перебіжчиків БЮТ уже розхотів бути "тушкою"

Вівторок, 1 червня 2010, 15:02

Депутат від БЮТ Іван Денькович просить голову Верховної Ради Володимира Литвина відкликати оголошення про його входження до складу коаліції.

Про це він повідомив у вівторок кореспонденту УНІАН.

Денькович зауважив, що вже направив відповідне звернення до спікера, у якому вказує, що не реєстрував офіційно у парламенті заяву про входження до складу коаліції і не давав згоди на її оприлюднення.

Депутат зауважив, що відповідна його заява має бути зачитана головою Верховної Ради під час вечірнього пленарного засідання у вівторок.

Відповідаючи на запитання, чи пройшов Денькович як член фракції БЮТ перереєстрацію народних депутатів, які мають намір працювати у складі цієї опозиційної фракції, він зауважив, що написав відповідну заяву.

Як відомо, на ранковому пленарному засіданні парламенту 1 червня Литвин повідомив про входження трьох народних депутатів від БЮТ до складу коаліції - Олександра Шепелева, Івана Деньковича та Андрія Веревського.

Водночас, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко повідомив, що 130 народних депутатів від БЮТ пройшли перереєстрацію, яка підтверджує їхнє бажання і надалі працювати у складі опозиційної фракції.powered by lun.ua