5 КАНАЛ і ТВі ЗАЛИШИЛИ БЕЗ ЧАСТОТ

Вівторок, 8 червня 2010, 12:14
 

У "5 каналу" та ТВі відібрали частоти на мовлення.

Так Окружний адмінсуд Києва повністю задовольнив вимоги групи телеканалів Інтер, повідомляє 5 канал.

Таким чином, було оскаржене рішення Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення від 27 січня минулого року про виділення ТВі та 5 каналу частот на мовлення.

Водночас генеральний директор телеканалу ТВі Микола Княжицький заявив, що рішення суду не набуло чинності,  і телеканал має намір оскаржити рішення Окружного адмінсуду.

У понеділок, 7 червня, редакційна рада "5 каналу" оприлюднила відкритий лист до президента Віктора Януковича, у якому обвинуватила голову СБУ Валерія Хорошковського як власника медіа-холдингу U.A. Inter Media Group у спробі знищити "5 канал" шляхом можливого скасування судом рішення конкурсу на виділення частот Нацрадою від 27 січня 2010 року.

У квітні медіа-холдинг U.A. Inter Media Group (Київ) вирішив відмовитися від ліцензій на мовлення, отриманих 27 січня на конкурсі Національної ради з питань телебачення й радіомовлення, оскільки вважає, що він відбувся з порушеннями

Тоді за підсумками конкурсу, через який відбувається суперечка, найбільшу кількість частот отримали телеканали TBi - 33 частоти й "5 канал" - 26 частот. U.A. Inter Media Group виграла 20 частот.