У США 5 українців звинувачують у торгівлі людьми

Четвер, 1 липня 2010, 11:29

Департамент юстиції США висунув обвинувачення 5 українцям у торгівлі людьми й незаконному ввезенні у країну українських мігрантів.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Департаменту юстиції США, повідомляють Українські новини.

Брати Омелян, Степан, Михайло, Дмитро і Ярослав Боцвинюк обвинувачуються в тому, що з осені 2000 до весни 2007 року брали участь в організації торгівлі людьми, змушуючи українських мігрантів, що незаконно в'їхали на територію США, працювати безкоштовно.

Підсудні, зазначається в повідомленні, обіцяли потерпілим, що вони будуть одержувати по 500 доларів на місяць із безкоштовним житлом і харчуванням, замість цього мігранти працювали прибиральниками в приватних будинках й офісних центрах, не одержуючи оплати своєї праці.

Відповідно до обвинувачення влади США, брати Боцвинюк погрожували застосувати насильство стосовно родичів потерпілих, що залишилися в Україні, у разі якщо ті відмовлялися працювати або тікали.

Крім того, брати обвинувачуються в побитті людей, які працювали на них, і випадках зґвалтування жінок.

4 братів було заарештовано, 5-й - Дмитро - залишається в Україні, оскільки США й Україна не домовилися про екстрадицію.

У повідомленні не уточнюється інформація про громадянство братів Боцвинюк.

У разі визнання винними брати одержать строки від 20 років до довічного ув'язнення й повинні будуть виплатити штрафи від 250 тис. до 750 тис. доларів.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!