Місце у Януковича Каськіву забезпечив Льовочкін?

Четвер, 5 серпня 2010, 10:30
Депутат від НУНС Владислав Каськів упевнений, що в його співпраці з владою немає нічого протиприродного.

Про це він заявив газеті "Комерсант-Україна", коментуючи своє призначення главою робочої групи комітету з економічних реформ і національним проектам.

"Яке відношення має політика до реалізації проектів, яких країна чекає вже 20 років? Дай бог тим, хто нарешті це зрозумів, здоров'я, щастя і успіхів", - сказав він.

У свою чергу один із соратників Каськіва, перший заступник глави Держагентства з управління національними проектами Валерій Карпунцов заявив, що про їхні плани здійснення національних програм представники нинішньої влади знали ще до того, як Віктор Янукович переміг на президентських виборах.

"Влад знайшов підтримку в особі президента, попередньо знайшовши її у парламентарів, у тому числі у нинішнього глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна", - зазначив він.

"Коли ми стали цим займатися, ті ж Сергій Льовочкін та Юрій Мірошниченко (представник президента у Верховній Раді) знали про це і допомагали: хто порадою, хто якимись діями", - заявив Карпунцов.

"І коли Партія регіонів прийшла до влади, вони самі сказали: "Ми дамо вам зелене світло, а ви реалізовуйте", - додав він.

Крім того, як розповів Карпунцов, ідея реалізації національних програм знаходила підтримку у колишнього прем'єра Юлії Тимошенко.

"Але через конфлікт з Турчиновим, через те, що старі закостенілі бюрократи не змогли зрозуміти, що реформування вимагає нових підходів, реалізація цієї ідеї виявилася неможливою", - заявив він.

Як відомо, після призначення Каськіва президент провів з ним зустріч, в ході якої затвердив п'ять національних проектів, реалізація яких почнеться найближчим часом.

За інформацією газети, Каськів запропонував Януковичу більше десяти національних проектів.

"На жаль, я не можу розкрити їхню (схвалених Януковичем проектів) суть - це передчасно і невиправдано. Вони будуть розглядатися на засіданні комітету з економічних реформ, яке відбудеться в цьому місяці, там ми про них і розповімо", - заявив Каськів.

"Один з головних принципів - відсутність бюджетного фінансування. Проекти будуть здійснюватися за рахунок прямих іноземних або внутрішніх інвестицій", - додав депутат.

Як відомо, раніше Льовочкін заявляв, що у Каськіва є потенціал стати ефективним опозиціонером.powered by lun.ua