Ахметов і інші парламентські багатії взяли грошову допомогу держави

Середа, 8 вересня 2010, 10:45

Від матеріальної допомоги на оздоровлення при виході в планову відпустку відмовилися лише шість депутатів Верховної Ради.

Про це пише "Дзеркало тижня".

У їхньому числі немає Ріната Ахметова, Таріела Васадзе, Богдана Губського, Костянтина Жеваго, Олександра Фельдмана і багатьох інших представників різних політсил, яких вважають найбільш заможними людьми України.

Усього, за даними високопоставленого джерела "Дзеркала тижня" в апараті Верховної Ради, влітку заяви на відпустку написав 441 депутат з 450.

З різних причин цього не стали робити дев'ять народних обранців: Олександр Буряк (БЮТ), Володимир Зубик (ПР), Ігор Калетнік (КПУ), Григорій Ільяшов (ПР), Леся Оробець (НУ-НС), Дмитро Сандлер (ПР). Віталій Хомутиннік (ПР), Микола Шершун (Блок Литвина) і Микола Янковський (ПР).

Як повідомила "Дзеркалу тижня" прес-секретар Володимира Литвина Ольга Чорна, з інших депутатів при виході у відпустку заяву про відмову від матеріальної допомоги на оздоровлення, передбаченої законодавчо, відмовилися лише шестеро.  

Це Василь Горбаль (ПР, губернатор Львівської області), Анатолій Гриценко (НУ-НС), спікер парламенту Володимир Литвин, Едуард Прутнік (ПР), Георгій Скудар (ПР) і Арсеній Яценюк (НУ-НС).

Розмір матеріальної допомоги на оздоровлення, передбаченої при виході  в планову відпустку, дорівнює зарплаті депутата за один місяць (15-18 тисяч гривень).

У кошторисі парламенту на 2010 рік, на статтю "депутатське оздоровлення" у бюджеті закладено 17 мільйонів 352 тисячі 665 гривень.

Видання ще 12 серпня звернулося з офіційним запитом в апарат Верховної Ради і регламентний комітет парламенту з проханням надати дані про депутатів, що відмовилися від матдопомоги, однак відповіді дотепер  так і не одержали.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

Усі новини...