Партія Тимошенко підтримує кандидатів Вітренко?

20 переглядів
Понеділок, 4 жовтня 2010, 13:50
У Харківській області "Батьківщина" підтримала кандидатів у депутати обларди від Прогресивної соціалістичної партії Наталії Вітренко.

Як повідомляє прес-служба Харківської облорганізації ВО "Свобода", таке рішення ухвалила 2 жовтня 2010 року конференція Харківської облорганізації ВО "Батьківщина".

У повідомленні зазначається, що "Батьківщина" також вирішила не висувати кандидатів до облради в одномандатних мажоритарних округах, закріплених за Харковом.

"Таким чином, партія, що тривалий час прикривалася національно-демократичною риторикою, стала на бік відверто українофобської маргінальної сили", - наголосили у "Свободі".

Водночас, прес-служба "Батьківщини" заявила, що партія не приймала рішення про підтримку кандидатів-мажоритарників від інших політичних сил у жодній області, включно з Харківською.

"Будь-які повідомлення у ЗМІ з цього приводу ми розцінюємо як провокацію влади, яка продовжує масштабну кампанію на недопущення партії "Батьківщина" до участі у місцевих виборах та намагається брутальними методами завадити виборчій роботі партійних штабів", - йдеться у повідомленні.

Українська правда

powered by lun.ua