Представник Януковича у Криму пішов в обхід "Регіонів"

Вівторок, 5 жовтня 2010, 11:35


Постійний представник президента України в Криму Сергій Куніцин вирішив балотуватися до кримського парламенту не від Партії регіонів, а від партії "Союз".

У понеділок соратник Куніцина, його перший заступник у Представництві президента Володимир Казарін підтвердив, що партія "Союз" висунула Куніцина кандидатом у депутати кримського парламенту по місту Красноперекопську, передає Радіо "Свобода".

Куніцин зробив декілька публічних спроб вступити до Партії регіонів - і колективно, усім своїм блоком "Команда Куніцина", і індивідуально подавши заяву до кримської організації ПР - але ні до списку не потрапив, ні висунення в мажоритарному окрузі не дочекався.

За словами Казаріна, усі спроби Куніцина знайти взаєморозуміння з керівництвом кримських "регіоналів" ні до чого не призвели, а оскільки закон вимагає висування кандидатом від партій, то Куніцин, як безпартійний, отримав підтримку партії "Союз", яка "підтримує лінію президента".

"Тим самим, як справжній політик він показує, що не боїться перевіряти рівень довіри з боку суспільства, а з іншого боку - не думаю, що така ситуація прикрашає кримське керівництво Партії регіонів", - сказав Казарін.

Між тим, місцеві мас-медіа вже повідомили, що невдовзі очікується звільнення Куніцина з посади представника президента в Криму.

У Красноперекопську, звідки він тепер висувається до Верховної Ради АР Крим, Куніцин на початку 1990-х років був мером.powered by lun.ua