МВС отримає 10 автомобілів за розвалену справу про замовне убивство?

Четвер, 7 жовтня 2010, 13:46

Нардеп Геннадій Москаль стверджує, що МВС отримає 10 автомобілів як подяку за незаконне закриття кримінальної справи.

Так він прокоментув інформацію МВС, що родичі убитого власника столичного торгівельного центра "4room" Шабаба Алояна подарують МВС України 10 автомобілів на знак подяки працівникам правоохоронних органів за розкриття замовного вбивства.

За словами речника МВС України Стогнія, це має зробити брат загиблого Шабаба Алояна - Джамал Алоян.

"Із достовірної  інформації, якою я володію, за подарунком у розмірі 10 автомобілів стоїть незаконне закриття за допомогою МВС України кримінальної справи № 2220001, яка була порушена 18.01.2010 року слідчим ГУБОЗ МВС України відносно Алояна Артура Шабабовича - тобто племінника того, хто має намір подарувати автомобілі МВС України", - заявив нардеп.

Політик повідомив, що досудовим слідством у цій справі встановлено, що наприкінці 2009 р. у Алояна А.Ш. виник умисел, направлений на вбивство Мамояна С.Ч., вважаючи останнього причетним до скоєння вбивства свого батька Алояна Ш.Ф., що мало місце 02.10.2009 р. приблизно о 14 год. 40 хв. по вул. Петропавлівській, 6.

Алоян за словами Москаля вирішив організувати вбивство Мамояна, доручивши виконання о злочину Джамбулатову за 150 тисяч доларів США.

Також алоян пердав і зброю для злочину, стверджує депутат.

Але потім виконавець відмовився від убивства.

"На даний час нове керівництвом МВС України вищевказану фактично завершену кримінальну справу вилучило у ГУБОЗ МВС України і забрало у провадження Головному слідчому управлінню з метою її розвалу" , - наголосив Москаль.

"Виникає питання: чи є сьогодні в МВС України взагалі якісь моральні принципи, аби при даних обставинах отримувати подарунок у вигляді 10 автомобілів за розвалену справу замовного вбивства", - обурюється політик.

Українська правдаpowered by lun.ua