"Регіонали" заявляють, що в Тернополі нікого не купували

Понеділок, 8 листопада 2010, 23:00
Партія регіонів відкидає звинувачення у підкупі виборців та фальсифікації виборів у Тернопільській області.

Таку заяву зробив заступник голови облорганізації Партії регіонів, заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Петро Гоч.

Так він прокоментував той факт, що у бюлетенях тільки навпроти кандидатів Партії регіонів фігурували різні літери і нетипові для голосування символи.

"Ми відразу говорили - якщо хтось пропонує від нас гроші, то беріть і голосуйте за кого хочете. Або навіть йдіть до прокуратури і здавайте тих, хто ці гроші приніс. Тому що ми цим не займалися", - цитує партійця ЛІГАБізнесІнформ.

"Або тиск. Чи є хоч одна заява конкретної людини, окрім заяв голови облради Кайди на сесії? Де заяви тих людей, якщо на них хтось тиснув?", - сказав Гоч.

Голова облорганізації Партії регіонів, депутат Орест Муц у свою чергу зазначив, що опонентам некоректно звинувачувати Партію регіонів у підкупі виборців, враховуючи ту підтримку, яку вона отримала в Тернопільській області.

"За нас проголосували понад 80 тисяч жителів області. Хіба можна звинувачувати в продажності таку кількість людей? Це ж майже 15% виборців", - заявив він.

"А насправді ці звинувачення з'являються через те, що нашим опонентами не подобається, як з кожними виборами ми отримуємо все кращий і кращий результат", - переконаний Муц.

Гоч також зазначив, що закон передбачає в бюлетенях ставити + або будь-яку іншу позначку, яка свідчить про волевиявлення.

"Тому звинувачувати людей за те, що вони вирішили поставити якусь літеру. Це ж у рамках закону. Я, наприклад, у бюлетені завжди пишу "За", хтось ставить іншу позначку, хтось літеру. Але всі ці бюлетені дійсні, тому що з них видно волевиявлення людини", - зазначив заступник голови облорганізації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua