Підприємці кажуть, що їх на Майдані вже 15 тисяч

Четвер, 2 грудня 2010, 11:50

За оцінками підприємців, на Майдані Незалежності в Києві зібралося вже близько 15 тисяч осіб, які протестують проти Податкового кодексу.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на прес-секретаря Центрального штабу порятунку українського підприємництва Святослава Швецова.

При цьому він додав, що правоохоронні органи продовжують затримувати автобуси з підприємцями з інших міст. "Схоже, у ДАІ вже почалася гра: зупини автобус з протестуючими", - сказав Шевцов.

Він також повідомив, що представників протестуючих підприємців на зустріч до президента Віктора Януковича не запрошували.

Можливо, за його словами, зустріч і відбудеться, але не з представниками Центрального штабу порятунку українського підприємництва, а з тими, хто підписав меморандум. "Влада сама вибрала, з ким домовлятися", - підкреслив Швецов.

Як відомо, у середу прес-служба Кабміну заявила про те, що урядова робоча група і представники малого бізнесу, які працюють за спрощеною системою оподаткування, підписали Меморандум про узгодження спільних дій по внесенню змін до Податкового кодексу.

Згідно з документом, спрощена система оподаткування залишається такою ж, як до ухвалення Податкового кодексу.

У відповідь на цю заяву протестуючі підприємці заявили, що не підписували з урядом ніяких документів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування