Тимошенко допитали через походи до Луценка

5 переглядів
Середа, 5 січня 2011, 20:19

Юлія Тимошенко заявляє, що слідчі, які ведуть її кримінальну справу, заборонили їй підтримувати своїх соратників у судах.

Про це вона повідомила журналістам після відвідання Генпрокуратури.

"Я думала, що я прийшла на ознайомлення з матеріалами справи, але розпочалося все зовсім інакше. Зайшли керівники цього управління з особливо важливих справ і почали мене знову допитувати, чому я пішла на засідання суду до Луценка", - сказала Тимошенко.

За її словами, питання слідчих стосувалося тиску, який нібито вона здійснювала під час судового засідання Апеляційного суду Києва з розгляду скарги екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

"Мене запитували, чому я тиснула на Апеляційний суд Києва, чому я з неповагою говорила про Генпрокуратуру і попередили мене про те, що якщо я ще буду себе так поводити, то у них є права, які будуть давати їм можливість, коли я десь захищаю своїх однодумців і своїх колег по політичній боротьбі, приводити мене приводом в Генпрокуратуру", - пояснила вона.

Тимошенко повідомила, що за результатами такого допиту був складений окремий протокол.

"Я думаю, що їх нервує і бентежить те, що я ходжу на засідання суду для того, щоб підтримати своїх колег по спільній політичній роботі. Їх дратує, що при мені суддям дуже важко приймати завідомо неправосудні рішення, які від них вимагає приймати адміністрація президента", - додала вона.

За словами Тимошенко, вона повідомила слідчим про те, що залишає за собою право на захист себе і своїх однодумців.

УНІАН

powered by lun.ua