Депутат-мер вважає, що БЮТ його вигнав незаконно

3 перегляди
Четвер, 3 лютого 2011, 11:56

Депутат Олег Бабаєв вважає безглуздим вчинком рішення виключити його з фракції БЮТ і буде його оскаржувати в суді.

Про це він заявив журналістам, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.

За словами депутата, його виключення з фракції є незрозумілим кроком, який не має нічого спільного зі здоровим глуздом.

"Голосування проти пролонгації депутатських повноважень до 2012 року я вважаю безвідповідальним. Організація виборів до Верховної Ради у 2011 році обійдеться держбюджету в сотні мільйонів гривень, яких у скарбниці просто немає", - зазначив Бабаєв.

"Вимагати виборів у 2011 році, коли держава вже була виснажена місцевими виборами і виборами президента, коли Україна тільки почала повільно, поступово виходити з економічної кризи - це вкрай безвідповідально", - заявив він.

Також Бабаєв зазначив, що є мером Кременчука, давно подав заяву про складення депутатських повноважень і не тримається за статус парламентарія.

"Я обраний мером Кременчука і маю зобов'язання тільки перед кременчуцькими виборцями. Мені не потрібен статус народного депутата. Але я розумію, що в цьому році країні завадить проведення виборів", - сказав він.

"Тому я вважаю за необхідне використовувати свої повноваження народного депутата і свій голос на користь важливих рішень, які я вважаю за потрібне ухвалювати", - заявив Бабаєв.
 
Крім того, він вважає незаконним рішення БЮТ про його виключення.

"Чому народний депутат не може мати своєї обґрунтованої позиції, відмінної від позиції глави фракції? Я розумію, що фракція знаходиться в політичній опозиції, у парламентській меншості", - сказав Бабаєв.

"Але це не може означати, що всі депутати повинні автоматично голосувати проти будь-якого рішення більшості, навіть якщо вважають доцільним підтримати його", - зазначив він.

"Я буду оскаржувати таке рішення і не можу вважати його справедливим", - заявив Бабаєв.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua