Українці Австралії вимагають від Януковича припинити репресії

2 перегляди
221
Неділя, 6 березня 2011, 13:23

Українська діаспора в Aвстралії висловлює глибоку тривогу з приводу численних порушень прав і свобод в Україні за перший рік президентства Віктора Януковича.

Про це йдеться в заяві Cоюзу Українських Організацій Австралії, яку цитує прес-служба "Народної самооборони".

"З першого дня на посаді глави держави Янукович порушив чинне законодавство, й Конституцію й президентську присягу перед усім народом", - уточнюють представники діаспори.

"Почавши від розширення власних повноважень, він став здійснювати новий курс політики, який різко відходив від політичних здобутків попередніх національних урядів", - зазначається в заяві.

Громада вимагає від президента та уряду дотримуватися Конституції, захищати державний суверенітет і територіальну цілісність України та обороняти права та свободи усіх українців як у своїй державі, так і за її межами.

На думку діаспори, влада повинна шанувати "право опозиції на самоорганізацію, та відмовилася від репресій опозиційних політиків".

Українці Австралії закликають президента "забезпечити свободу думки, слова і пересування в Україні, припинити силуваний курс на поновну русифікацію та радянізацію системи освіти".

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.79.130.---Милана809.03.2011 13:55
"він став здійснювати новий курс політики, який різко відходив від політичних здобутків попередніх національних урядів"
Коли Тимошенко очолювала уряд, українців і Україну почали шанувати в світі. Було не соромно сказати, звідки ти приїхав. А тепер сором - бо не може бути шановною країна, де президентом обрано зека.
IP: 93.79.130.---Франко Слава09.03.2011 13:53
3aklёpka:уничтожение свободы слова, демократии, это к чему привело правление Януковича, всего лишь за один год
Коли вперше люди довідались про те, що бандюкович мав ходки до тюрем - здавалося незаперечним, що такого ніколи не оберуть до вищого ешелону влади. Але видно, люди отримують те, чого заслуговують - і тепер мають ПРзидента-зека з усіма витікаючими.
IP: 93.79.130.---Стайса09.03.2011 13:50
ganka_duh:Все-таки найгірше українцям в Україні... Вони навіть протестувати не можуть без страху за подальше життя...
Сподіваюсь усі, хто голосував за бидло-владу вже очухалися і прозріли, і більше ніколи не повторять своєї помилки. Обрати до влади того, хто мав ходки до тюрми! У голові не вкладається, як це було можливо!
IP: 93.79.130.---Милана809.03.2011 13:48
"діаспора в Aвстралії висловлює глибоку тривогу з приводу численних порушень прав і свобод в Україні за перший рік президентства Віктора Януковича."
За рік ПРзиденства віктора бандюковича - отак буде правильніше. Соромно на весь світ за такого гаранта Конституції! І як можна було голосувати за таке?!
IP: 93.79.130.---Франко Слава09.03.2011 13:47
"Українці Австралії вимагають від Януковича припинити репресії"
У всьому світі переконані в тому. що в україні чиняться політичні репресії, і як ця осоружна влада не опирається. вже ніхто їм не йме віри. жаль, що українці так осоромилися - вибрали таке бидло...
Усі коментарі