Литвин хоче прибрати політику з Дня перемоги

19 переглядів
13
Субота, 7 травня 2011, 16:12

Голова Верховної Ради Володимир Литвин переконаний, що навколо святкування Дня перемоги не має бути жодних полiтичних дискусiй.

"Я не бачу пiдстав для полiтичних дискусiй, для певних звинувачень. Сьогоднi не той час... Треба поважати людей, поважати пам'ять i дати можливiсть людям мати це свято", - сказав Литвин журналiстам у Бердичевi в суботу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, нинi в Українi проживають лише 43 Герої Радянського Союзу, і ще минулого року таких людей було вдвiчi бiльше. "Цих людей потрiбно поважати. Це символи, це наша пам'ять", - наголосив Литвин.

Разом з тим, у своїй статті, опублікованій в суботу в газеті "Голос України" Литвин закликав до об’єктивної і неупередженої оцінки подій Великої Вітчизняної війни на території України, повідомляє прес-служба парламенту.

На думку спікера, навколо цього питання "є політизація, намагання використовувати цей період та його події у партійних цілях".

Керівник парламенту наголошує, що оскільки в історії "немає нічого "непотрібного", другорядного і зайвого", науковці мають не лише "безсторонньо "увічнювати" всі прояви суспільного життя, нічого не приховуючи і не замовчуючи, а й призвичаювати суспільство до розважливого, спокійного сприйняття "неприкрашеної", "невиметеної", "неочищеної" власної історії".

Литвин зазначає, що зараз невпинно трансформуються не тільки характер і зміст міждержавних відносин, баланс сил, а й засоби розв’язання конфліктів та антагонізмів.

"Належить бути готовими до нових викликів і зробити все, аби попередити небажаний хід подій", - підкреслив він.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.214.171.---POCOS..
"Ми за ціной не постоїм?" http://polis-luga.blogspot.com
IP: 195.244.5.---esp 1..
А разве кому то интересно мнение Литвина?
IP: 193.107.111.---Anti-ZEK..
НАРОДЕ, ВИМАГАЙ ЗАКОННИХ ПЕРЕВИБОРІВ ВЛАДИ! По-перше, 11 березня 2010 року коаліція, а значить і уряд були створені в неконституційний спосіб, а отже є нелегітимними. Мають по закону відбутися перевибори Верховної Ради. По-друге, 1 жовтня 2010 року продажний той самий Конституційний Суд надав повноваження президенту Януковичу, якими не наділяв його народ. Конституція міняється виключно на референдумі, тобто згідно закону після цих змін мають відбутися перевибори Вреховної Ради і президента. Друга причина. Ну і по-третє, влада проводить антинародну політику, яку громадяни більше не можуть терпіти. Тому закликаємо студентів, підприємців, пенсіонерів, вчителів, медиків, зварників, токарів, а особливо безробітніх людей об'єднуватись на місцях для протистояння незаконній нелегітимній владі! Виходьте 14 травня на вулиці вимагати перевиборів всієї антинародної влади! Час: 11.00 Місце: Київ – Верховна Рада; регіони – державні адміністрації
IP: 93.74.36.---ЦЮК..
Литвин готовий хоть чорту прислужити, аби уникнути кримінальної відповідальності за причетність до зникнення Гонгадзе, ЩО МИ ЗА НАРОД, КОЛИ ТЕРПИМО ТАКИХ ПОЛІТИКАНІВ!
IP: 91.207.210.---ugra..
Правильно, політика не потрібна. Це свято має бути поза політикою. Приходьте завтра о 10 на проспект Перемоги, там не буде політики, там громадська організація "За своїх", колишні військові, організовують свято для ветеранів та киян з концертом і польовою кухнею.
Усі коментарі