Монтян: те, що житловий кодекс угробить країну - нікому не цікаво

Четвер, 2 червня 2011, 17:06

Адвокат Тетяна Монтян, яка голодує вже 13 день на знак протесту проти ухвалення Житлового кодексу, заявляє, що поки жодної реакції від політиків на її вимоги не надходило.

Про це вона сказала в коментарі "Українській правді" в четвер.

"А що це когось цікавить? Те, що житловий кодекс угробить країну – це ж нікому нецікаво", - заявила вона.

На уточнення, чи дзвонили їй політики, Монтян сказала:

"Я вас прошу. Зрозумійте їхню позицію. Вони 10 з лишком років косити бабло. Вони піарилися весь цей час, що приймуть Житловий кодекс, і настане щастя і радість житлово-комунальному господарству в Україні".

"А коли я їх розклала на запчастини, на пальцях показала, що це не кодекс - це лайно, що ви хочете, щоб Рибак прийшов до Януковича і сказав: "Знаєш, Федорович, а кодекс - фігня, що робити?" Ви можете собі таке уявити? Я не можу," – сказала Монтян.

Водночас вона зазначила, що отримує підтримку від людей, "які розуміються на проблемі"

"Дзвонять клерки – люди, які в темі, які розуміють, що з цього буде, підтримують, кажуть, що будуть саботувати, як зможуть. Але, як би вони не саботували, якщо буде політична воля прийняти це лайно, його приймуть", - сказала Монтян.

Вона нагадала, що в середу уряд відкликав свій проект 8474 щодо об'єднань співвласників багатоквартирного будинку. На її думку, він є "цілком прийнятним", і його "можна було б прийняти в першому читанні".

Адвокат також наголосила, що збирається голодувати шість тижнів, як і обіцяла про це раніше.

Як відомо, Монтян почала голодування на знак протесту проти внесення урядом до Верховної Ради проекту Житлового кодексу, який, за її словами, повертає Україну у рабовласницький лад.

Вона вважає, що кодекс змусить власників квартир в багатоквартирних будинках передати права на управління власним житлом "в руки корупційних структур".

Одночасно з протестом, Монтян просила владу прийняти інший законопроект №8474, яким пропонується  внести "логічні" і "адекватні" зміни до закону про ОСББ.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.