Яценюк, як голова Нацбанку, теж писав "листи незадоволення" Азарову

П'ятниця, 3 червня 2011, 22:07

Екс-голова НБУ і екс-спікер Верховної ради Арсеній Яценюк визнав, що він також писав листи голові уряду Миколі Азарову в 2004 році.

Про це він заявив в ефірі Першого національного телеканалу, повідомляє "Економічна правда".  

"Дійсно, такі листи я також писав. І тоді, як це не парадоксально, адресатом моїх листів був той же самий Микола Янович Азаров", - заявив політик.

Яценюк нагадав, як він співпрацював з Азаровим, коли той очолював уряд.

"У 2004 році ми попали в неймовірно страшну ситуацію: зростання курсу долара, падіння національної грошової одиниці, черги в українських банках через те, що ніхто не віддає депозити", - наголосив екс-банкір.

"І ми сіли як Національний банк і Кабінет міністрів, і за два тижні курс було повернуто з 8 до 5 гривень за долар, кожний депозит було повернуто, банки не збанкрутували і ми показали, що дві інституції можуть працювати разом" - зазначив він.

На думку Яценюка, питання, окреслені в листі голови НБУ Сергія Арбузова до уряду стосується не політичних дивідендів.

"Це питання стосується долі кожного українця і України в цілому, стану нашої економіки, стану безробіття, курсу національної грошової валюти", - підкреслив він.

"Лист, який направив уряду Національний банк, це вже "червона лінія". Влада сама визнала, що в країні є проблеми", - додав політик.

Як відомо,  в четвер ЗМІ розповсюдили лист НБУ до прем'єр-міністра з критикою дій уряду щодо інфляційної ситуації в України та перспектив співпраці з Міжнародним валютним фондом. powered by lun.ua