Янукович побажав журналістам залишатися санітарами

Понеділок, 6 червня 2011, 10:48

Президент Віктор Янукович обіцяє, що влада "робитиме все для дальшого розвитку свободи преси в Україні".

Про це сказано у привітанні Януковича з нагоди Дня журналіста.

"У день професійного свята бажаю журналістам України нових можливостей в реалізації їхніх завдань – високо нести стандарти журналізму, завжди бути надійним комунікатором суспільства, об’єктивно і правдиво інформувати людей про все, що відбувається в країні та світі", - йдеться у ньому.

На думку Януковича, журналістика в Україні "стала чутливим барометром розвитку демократичних процесів, санітаром, що допомагає очищати суспільство від усіх негативних явищ, значимим помічником в боротьбі з корупцією".

"Переконаний, журналісти і надалі залишатимуться на вістрі життя і зроблять вагомий внесок у справу реформування нашої країни. А влада робитиме все для дальшого розвитку свободи преси в Україні", - сказано у привітанні.

З днем журналіста працівників ЗМІ також привітала Юлія Тимошенко, побажавши, "щоб День журналіста не перетворився на Ніч".

"Ані суди, що ставлять свої рішення вище Конституції, ані охоронці, які перешкоджають роботі, ані політики, які нерідко вважають, що журналістів легко купити – не можуть і не мають заважати роботі ЗМІ", - зазначила вона.

Як відомо, у понеділок зранку біля резиденції Януковича у Межигір’ї зібралося близько шістдесяти журналістів з метою проконтролювати виконання рішення суду, що заборонив мирну акцію у цей день.

Проте президент так і не вийшов до журналістів. Його кортеж промчав повз них, не зупинившись.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.