Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Влада Києва пропонує літніми днями йти на "сієсту"

Понеділок, 6 червня 2011, 12:34

Київська міська держадміністрація через спеку рекомендує підприємствам починати робочий день раніше й робити довгу перерву посеред дня.

Як пише "Сегодня", у КМДА розіслали всім підприємствам рекомендації починати робочий день о 7:00 і робити перерву з 11:00 до 17.00, а закінчувати робочий день о 21:00.

"Це стосується більше будівельних організацій і фірм, де немає кондиціонерів і можна отримати тепловий удар. Адже перерва в середині дня через спеку дозволяє людям уникнути проблем зі здоров'ям і підвищити ефективність", - зазначили в прес-службі КМДА.

"Але це все добровільно, мерія лише рекомендує", - підкреслили там.

У першу чергу, вважають у мерії, такий графік роботи варто впровадити у серпні, оскільки цей місяць, вважають чиновники, буде найбільш спекотним.

Хоча в Укргідрометцентрі виданню сказали, що ця інформація хибна.

"Швидше за все, вони зробили аналіз торішнього літа. Тоді серпень був аномально спекотним, температура досягала 40 градусів. Вони подумали, що цього року так само буде. Запити про надання прогнозів вони нам не надсилали. Треба не в серпні впроваджувати сієсту, а коли температура підвищиться вище 35 градусів", - сказав заступник начальника Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко.

У прес-службі КМДА підтвердили, що серпень обраний на основі даних минулого року.

Як зазначає газета, деякі підприємства вже й без мерії ввели "сієсту" - довгу перерву серед дня через спеку, прийняту в низці спекотних країн.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: