Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Путін заявив, що Росія не винна у дорожнечі

Середа, 8 червня 2011, 08:33

Прем`єр-міністр Росії Володимир Путін заявляє, що світові ціни на енергоносії зростають не з вини Росії, і Україна має платити за них відповідно до світової кон’юнктури.

Про це він сказав у вівторок на прес-конференції в Москві за підсумками засідання Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії.

"Ми розуміємо: так, це дорого. Напевно. Але не ми створюємо умови, при яких ціни на енергоносії і нафту зростають", - сказав прем’єр Росії, повідомляє УНІАН.

"Що, ми Іраком займаємося? Ні. Ми займаємося грою на біржах на ф`ючерси? Хіба ми створили таку ситуацію? Ні. Хто Північною Африкою займається? Ми? Ні. Так складається світова кон`юнктура з різних причин. Ми тут ні при чому. Але треба платити", - наголосив Путін.

За його словами, так склалася світова кон`юнктура.

"Коли в умовах кризи впали вже ціни на наші товари традиційні, на нафту, на газ, на метали і обсяги скоротилися, хто нам сказав: "хлопці, отримайте додатковий бонус, вам тяжко?". Ні, ми жили за рахунок накопичених ресурсів і накопичених резервів", - сказав російський прем`єр.

У той же час Путін зазначив, що під час переговорів з українським прем`єром Миколою Азаровим домовилися, що переговори щодо ціни на газ будуть продовжені.

"Ми розуміємо проблеми і будемо з цими проблемами працювати", - сказав він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: