У Пшонки завели десять справ на профспілки

Середа, 8 червня 2011, 21:15

Генпрокуратура порушила понад 10 кримінальних справ за фактами незаконного відчуження майна, яке знаходиться в користуванні Федерації профспілок України.

Про це повідомив заступник генпрокурора Віктор Занфіров в середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що ці справи порушені за 10 днів, так як зараз у відомство почали масово надходити звернення народних депутатів, громадських організацій.

На підставі цього Генпрокуратура почала масову перевірку порушень.

Так, порушено кримінальні справи за фактами відчуження будівлі туристично-оздоровчого комплексу "Придніпровський" в Черкаській області, вартістю 2,7 мільйона гривень.

Крім того, в Херсонській області встановлено факт відчуження майна "Херсон-турист" і готелю "Нова Каховка" загальною площею понад 5 тисяч квадратних метрів, у Чернівецькій області - з відчуження будівлі "Чернівці-турист".

Крім того, в Криму також порушено низку кримінальних справ, зокрема щодо відчуження санаторію "Україна" вартістю 67 мільйонів гривень із земельною ділянкою площею 33 га, а також санаторіїв "Ясна поляна" і "Парус".

Занфіров нагадав, що після проголошення Україною незалежності все майно всеукраїнських громадських організацій, яким вони користувалися, залишалося в їх користуванні, однак, відповідно до законодавства, перебувало в державній власності.

Він також нагадав, що в 2007 році Верховна Рада прийняла постанову, якою був введений мораторій на відчуження майна ФПУ, а також прийнято рішення про інвентаризацію цього майна.

Генпрокуратура направила звернення до Кабінету міністрів і Фонд держмайна провести інвентаризацію майна, яке на даний момент знаходиться в користуванні ФПУ.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.