У "Регіонах" знають, коли Тимошенко припинить піаритися

Середа, 6 липня 2011, 19:06

Прямі образи з боку екс-прем'єра Юлії Тимошенко на адресу суду свідчать про неповагу підсудної не тільки до суду, а й до всієї України.

Про це заявив депутат від Партії регіонів Олег Надоша, коментуючи рішення судді на один день видворити Тимошенко із залу судового засідання за неповагу до суду і образу головуючого в суді.

"Ми сьогодні стали свідками чергового ганебного скандалу, влаштованого Тимошенко. На жаль, Юлія Володимирівна перейшла всі рамки пристойності, коли допустила в своїх висловах пряму образу головуючого в суді. І саме тому була виселена із залу засідання на один день, що повністю відповідає чинному Кримінально-процесуальному кодексу", - вважає депутат.

За його словами, вся поведінка Тимошенко в суді направлена на підвищення власних рейтингів і формування у громадськості точки зору про те, що нібито судовий процес упереджений і необ'єктивний.

"Як тільки почнуться допити свідків, які відповідно до Кримінально-процесуального кодексу не можуть транслюватися в прямому ефірі, Тимошенко змінить тактику поведінки, тому що їй не буде перед ким піаритися", - переконаний Надоша.

"Сьогодні йде робота виключно на камери. Тому ми чуємо і бачимо тільки хамство, тільки емоції, тільки істерики. Якби Тимошенко поважала свою країну, вона поважала б закони і вела себе абсолютно інакше", - зазначив депутат.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.