Тимошенко ще раз хоче позбавитись Кірєєва через його неприязнь

Четвер, 7 липня 2011, 11:38

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вдруге подає клопотання про відвід Судді Кірєєва.

Цього разу вона посилається на те, що суддя Кірєєв є упередженим.

Вона аргументувала це тим, що під час попередніх засідань, коли захист заявляв клопотання про закриття кримінальної справи проти Тимошенко через відсутність доказів, суддя цього не зробив.

"Ви не закрили кримінальну справу, коли в моїх діях відсутні подія злочину і діяння. Через вашу суб'єктивність, ви, коли відмовляли мені в клопотанні, не врахували цілу низку матеріалів кримінальної справи, які доводили, що в моїх діях немає кримінального злочину, що ви продовжили цей суд, коли були зобов'язані цю справу закрити", - зазначила Тимошенко.

"Це доводить, що ви, по суті, виконуєте політичне замовлення", - зазначила Тимошенко.

"Ті обвинувачення, які є в кримінальній справі є сфальшовані і протирічать матеріалам цієї кримінальної справи", - зазначила Тимошенко.

"При розгляді клопотання через свою суб'єктивність Кірєєв не врахував всю законодавчу основу підписання мною директив не Кабміну, у а прем'єр-міністра для виходу України з газової кризи", - заявила вона.

"Кірєєв свідомо проігнорував положення про міжнародні договори, де зазначено, що уряд не має давати директив для укладення угод між господарюючими суб'єктами", - зазначила Тимошенко.

Тимошенко також вважає, що підставою для відводу є те, що суддя проігнорував лист Генпрокуратури, який, за її словами, ґрунтується на висновках фахівців Мінюсту і "спростовує ствердження обвинувачення".

"Це спростовує сама ГПУ", - зазначила Тимошенко, вкотре наголошуючи, що вона видавала директиви прем'єр-міністра, на що, за її словами, мала право.

У свою чергу суддя Кірєєв зробив їй кілька зауважень, що Тимошенко наводить "вільні пояснення", однак дозволяв їй продовжити зачитувати клопотання.

Ще одним аргументом на користь свого клопотання Тимошенко зазначила, що суддя проігнорував її клопотання про призначення суду присяжних у її справі.

"Ви грубо проігнорували норми Конституції України і залишили вказане клопотання без уваги і не прийняли по ньому жодного рішення. Ви просто проігнорували його", - сказала Тимошенко.

Тимошенко передала письмове клопотання судді, який зазначив, що текс відрізняється від того, що заявляла Тимошенко.

Крім наведених Тимошенко аргументів, Кірєєв зачитав те, що він відмовив захисту у задоволенні клопотання про залучення до справи в якості захисника Сергія Саса.

Також у її клопотанні зазначено те, що суддя відмовив захисту у надання додаткового часу на ознайомлення з матеріалами справи.

Ще одним аргументом у клопотанні на користь відводу Кірєєва є його неприязнь до Тимошенко "особисто як до людини".

Після зачитування клопотання, Кірєєв спитав Тимошенко, чи це є всі доводи та підстави для його відводу.

"На даний момент так", - відповіла Тимошенко.

Далі буде…

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.