Українська інтелігенція вклонилася перед Януковичем у найгірших традиціях "совка"

Четвер, 4 серпня 2011, 11:46

Президент Віктор Янукович одержав схвалення свого курсу від групи інтелігентів.

У листі до Януковича вони виражають підтримку "реформам", проведеним президентом.

"У протистоянні між громадянами і корупційною системою, що от уже двадцять років душить громадянське суспільство, Ви, пане Президент, твердо стоїте на стороні народу", - йдеться в листі.

"Тут ми згодні з відомою суспільною діячкою професором Ольгою Богомолець і хочемо підтримати її відкритий лист до Вас", - говориться в посланні представників української інтелігенції до Януковича.

"Ми в цьому на Вашому боці, пане Президенте. І ми певні, на Вашому боці більшість українців, які хочуть, щоб у країні був порядок. Маєте рацію, демократія це не хаос і не безпорядок. Державна служба - це цивільна армія на службі народу, в ній мусить бути порядок. І Ви правильно робите, що жорстко його наводите. Йдіть відважно обраною Вами дорогою - реформуйте Україну, не допустіть згортання реформ, ламайте корупцію і ведіть державу до демократичного урядування. З вами - народ",- йдеться у посланні.

Лист підписали письменник Віталій Коротич, президент Національної Академії наук України Борис Патон, президент Національного університету "Києво-Могилянської Академія" Сергій Квіт, директор Міжнародного центра перспективних досліджень, кандидат історичних наук Віра Нанівська, директор Інституту українознавства Петро Кононенко.

Також Лесь Танюк, Володимир Цибулько, Олександр Злотник, Віктор Гуцал, - ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченко Леонід Губерський.

Президент Янукович подякував представникам української інтелігенції за підтримку його курсу на боротьбу з корупцією та реформи

"Для мене дуже важливо почути слова вашої підтримки як моральних лідерів народу", - цитує його прес-служба.

Сергій Квіт визнав, що дійсно підписав цього листа.

"Я підписав лист до Президента України в підтримку ініціативи Ольги Богомолець. Києво-Могилянська академія структурує освітній і громадський простір у будь-яких умовах, що складаються. Але мені не хочеться радіти провалам і неуспіхам влади, знову відсуваючи реалізацію наміченого на невизначене майбутнє", - пояснив він свою позицію.

"Адже саме  в Україні проходить наше життя. Звичайно, навіть дуже активні особисті втручання Президента України не допоможуть захистити національні інтереси, якщо не буде належно діяти вся державна система, правильні люди не посідатимуть правильні місця", - зазначив Квіт у персональному журналі.

Саме підпис Квіта збурив соціальні мережі. У коментарях президента Могиляки запитують, чи не хоче він піти у відставку.

Також читачі Фейсбуку нагадують, що ще кілька років тому Патон закликав голосувати за Тимошенко.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.