Посольство Франції: посла відізвали не через Тимошенко

Вівторок, 9 серпня 2011, 18:29

У Посольстві Франції в Україні зазначають, що посол Жак Фор відкликається у зв’язку із завершенням його трирічної місії.

Про це повідомили у прес-службі Посольства Франції в Україні, передає УНІАН.

"Його Високоповажність пан Жак Фор, який прибув до України у серпні 2008 року, завершує свою трирічну місію. Отже, всупереч розповсюдженій деякими джерелами інформації, ротація відбувається в рамках звичайної процедури", - зазначається в повідомленні.

Посольство нагадує зміст заяви, зробленої 5 серпня Міністерством закордонних та європейських справ Франції з приводу арешту колишнього прем’єра Юлії Тимошенко.

"Франція дуже стурбована арештом пані Тимошенко. Мотивації судового розгляду її справи викликають у нас запитання. Зокрема, нам видається, що право на захист не забезпечене", - йдеться в заяві.

"Ми постійно підкреслюємо, що додержання норм права є елементом побудови партнерства між Францією, Європейським Союзом та Україною. Франція разом зі своїми європейськими партнерами і надалі з великою увагою стежитиме за розвитком ситуації стосовно пані Тимошенко", - наголошували в МЗС Франції.

Раніше повідомлялося, що посла Франції в Україні було відкликано за його висловлювання щодо судового процесу над екс-прем’єром Тимошенко.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.