В НУНСі нарахували 18 кандидатів на виліт

Понеділок, 5 вересня 2011, 23:33

До "чорного списку" кандидатів на виключення з НУНС увійшли прізвища 18 парламентаріїв.

Про це повідомив депутат від НУНС Ярослав Кендзьор, передає Gazeta.ua.

"Вірогідність того, що це виключення станеться, десь 50 на 50. Завтра о 14:00 повинна зібратись фракція і розглянути це питання", - зауважив Кендзьор.

За його словами, це стосуватиметься тих народних обранців, які "показали свою антиукраїнську позицію під час ратифікації "харківських угод" та голосування за призначення на посаду прем'єр-міністра лідера Партії регіонів Миколи Азарова.

"Такий чорний список НУНС містить 18 народних депутатів. Це переважно депутати із депутатської групи "Народної Самооборони", які вже давно перейшли або до фракції "Бабло заради майбутнього" ("Реформи заради майбутнього"), або до БЮТу, або до Партії регіонів", - уточнив Кендзьор.

Також політик проінформував, що із фракції НУНС можуть бути виключені депутати, які колись виокремились у групу "Єдиний центр", а "потім дрейфували далі".

Як відомо, раніше народний депутат від "Народної самооборони" Тарас Стецьків заявив про те, що у вівторок із НУНСу можуть виключити 21 депутата.

Разом з тим, "нашоукраїнець" Андрій Парубій зауважив, що у НУНС буде створено групу, яка відстежить голосування кожного депутата фракції. Н

аразі парламентська фракція "Наша Україна - Народна Самооборона", за словами Парубія, складається приблизно на 30% з "тушок", яких можуть виключити зі складу фракції.

Всього на наразі до складу фракції НУ-НС входять 67 народних обранців.powered by lun.ua