НА БАНКОВІЙ КАЖУТЬ, ЩО ЯНУКОВИЧ НЕ КРАВ

Вівторок, 6 вересня 2011, 18:31

В адміністрації президента вважають безпідставними звинувачення в плагіаті президента Віктора Януковича.

Про це повідомив керівник Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Денис Іванеско у відповідь на інформаційний запит Мустафи Найема щодо книги "Opportunity Ukraine".

"Стосовно погодження авторських прав на фрагменти тексту книги, ваші твердження про ніби то належність фрагментів тексту іншим авторам потребує фахової експертизи", - зазначає Іванеско.

"У зв'язку з цим, твердження про використання фрагментів текстів інших авторів, в тому числі тих, в яких викладаються загальновідомі факти та які носять характер звичайної прес-інформації, можуть розглядатися як безпідставні", - додав він.

Відповідаючи на питання, щодо можливого гонорару, Іванеско повідомив, що "всі доходи президента за 2011 рік будуть внесені до декларації про доходи у відповідності до чинного законодавства України".

Як з’ясувала "Українська правда", в книзі Януковича, за його підписом, видано не лише чужі ідеї, а скомпільовано цілі абзаци і навіть сторінки з текстів, які раніше виходили за підписом різних осіб, зокрема, одіозного журналіста В’ячеслава Піховшека та арештованого чиновника Василя Волги.

Джерела також повідомляють, що при друку книги ішлося про гонорар навпаки - його було заплачено не видавництвом Януковичу за літературний продукт, а Януковичем - видавцю за поліграфічні послуги.

Детальніше про плагіат книги Януковича читайте в статтях: "Книга Януковича – плагіат президентського масштабу" та "Книга Януковича – плагіат президентського масштабу. Частина 2".

Українська правда