Реклама:

Дипломати лишили 150 українських артистів напризволяще

Четвер, 8 вересня 2011, 17:58

150 українських артистів, яких запросили на фестиваль до Німеччини, опинилися в заручниках у готелі через банкрутство організаторів фестивалю.

Про це йдеться у листі артистів, повідомляє Гал-інфо.

"Ми група українських артистів (в основному з Харкова і Львова) були запрошені на музичний фестиваль в Берлін-Дом в Берліні, де з 1 до 11 вересня повинні були виступати з Реквієм Верді", - пишуть митці. .

"6 вересня ми виступили останній раз, оскільки нам виконавчий директор повідомив, що приймаюча сторона оголосила про своє банкрутство. Потім з'ясувалося, що також не оплачені ні наше проживання, ні транспорт і взагалі нічого", - пишуть артисти.

"Один з наших автобусів також заарештувала поліція. Нас близько 150 осіб. Ми залишилися без засобів до існування, нема грошей, щоб дістатися додому, перебуваємо в 70 км від Берліна біля Франкфурта-на-Одері в готелі Рамада", - йдеться у листі.

Водночас, як повідомляють самі "заручники", керівництво готелю доклало максимум зусиль, щоб якось вирішити цю ситуацію. Вони зв'язалися з представниками Червоного Хреста, поліції та мерії Франкфурта.

"А от представники нашого посольства, цитую перекладача поліції: "Допомоги нуль. Зв`язатися з ними ніякими каналами неможливо". Робота нашого посольства в Берліні - це відсутність будь-якої роботи за казенний рахунок, завдає своєю бездіяльністю величезної шкоди", - наголошують артисти.

Як стало відомо згодом, артисти змогли виїхати з готелю. Німецька сторона за свій кошт забезпечила артистів автобусами, і вони уже їдуть додому. При цьому вони висловили жаль, що українське посольство у Німеччині знехтувало проблемою.

Водночас, як повідомив УНІАН речник МЗС України Олександр Дикусаров, завдяки вжитим посольством невідкладним заходам у четвер було забезпечено відправку творчого колективу на Батьківщину.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!